छत्रदेव गाउँपालिकामा स्वयंसेविकालाई आधारभूत तालीम प्रदान

सन्धिखर्क ।स्वास्थ्य कार्यालय अर्घाखाँचीको आयोजना र छत्रदेव गाउँपालिकाको सहजीकरणमा १० दिने गाउँपालिका अन्तर्गतका सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंसेविकाहरुकालागि आधारभूत तालीम आज एक कार्यक्रमका बिच सम्पन्न भएको छ ।कार्यक्रममा बोल्दै गाउँपालिका अध्यक्ष चन्द्रमान श्रेष्ठले स्वयम सेविकाहरूले स्थानीय मातृशिशु स्वास्थ्यसँग जोडिएर नजिकबाट काम गर्नुपर्ने भएकाले उहाँहरूले प्रदान गर्ने सेवालाई यो तालिम फलदायी हुने बताउनुभयो ।

आधारभूत तालिम प्राप्त गरेपछि महिला स्वास्थ्य स्वयम सेविकाहरूले आफ्नो सीप, क्षमता र दक्षता हाँसि गरी प्रभावकारी रुपमा सेवा प्रदान गर्नुहुने छ भन्ने अपेक्षा रहेको स्वास्थ्य शाखा प्रमुख बुद्धिराम न्यौपानेको भनाइ छ ।

कार्यक्रममा स्वास्थ्य कार्यालय अर्घाखाँचीका जनस्वास्थ्य अधिकृत कृष्ण पोखरेल लगायतले पनि सहजीकरण गर्नुभएको थियो ।

कमेन्ट गर्नुहोस !

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

सम्बन्धित समाचार

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close