लुम्बिनी प्रदेशको दोश्रो आर्थिक वर्षकै ठूलो सडक निर्माण आयोजनाले पायो तिब्रता, साम्सद केसी द्वारा अनुगमन

कमल बिष्ट /कपिलवस्तु ।
लुम्बिनी प्रदेशको दोश्रो आर्थिक वर्षमा बजेट बिनियोजन गरी आफ्नै बजेटमा निर्माण शुरु गरिएको लुम्बिनी प्रदेशकै ठूलो सडक आयोजना, शिवराज नगरपालिका ५ खैरी देखि बिजयनगर गाउँपालिकाको खडैजा सम्मको ७ मिटर चौडा र करीब ११ किलोमीटर लम्बाईको डिबिएस्टी प्रविधीमा निर्माण भैरहेको सडक निर्माणले तिब्रता पाएको छ ।

No description available.
लुम्बिनी प्रदेश सरकारको २० करोड लागतमा निर्माण सम्पन्न हुने यश सडकले शिवराज नगरपालिकाको खैरी , हर्रहवा, मद्रहवा, सोनपुर, बालापुर , सुन्दरी डाडा , जर्लहिया देखि बिजयनगरको खडैचा सम्मका स्थानीय बासीहरुलाइ प्रत्यक्ष लाभ हुनेछ ।वर्सौ देखि जिर्ण अवस्थामा रहेको यश क्षेत्रकै पुरानो सडक मध्यको यश आरटिओ सडक निर्माणले पूर्णता पाउनेभएपछी स्थानीय समेत हर्सित छन ।

No description available.
यसैबिच सडक निर्माणको अनुगमन गर्दै लुम्बिनी प्रदेशका प्रदेश सभा सदस्य अर्जुनकुमार केसीले अत्यन्तै मेहनतका साथ ल्याएको बजेटले निर्माण हुने सडक संरचनाको गुणस्तरमा कमि नहोस भन्ने चिन्ताले निरन्तर अनुगमन गरीरहेको बताउनुभयो ।

No description available.

कमेन्ट गर्नुहोस !

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

सम्बन्धित समाचार

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close