नेकपा सचिवालय बैठक सुरु : ओली पक्षधर कोही पनि गएनन्

विवाद उत्कर्षमा पुगेकै बेला नेकपाका कार्यकारी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले सचिवालयको अनौपचारिक बैठक बोलाएका छन् । बैठक पार्टी कार्यालय धुम्बाराहीमा सुरु भइसकेको छ । पछिल्लो समय पार्टीमा देखिएका समस्या समाधानका विषयमा छलफल गर्न अध्यक्ष दाहालले बैठक बोलाएका हुन् ।बैठकका लागि सचिवालयका सबै सदस्यलाई खबर गरिए पनि प्रधानमन्त्री एवं अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र उनी निकट सदस्यहरु उपस्थित छैनन् । बैठकमा अध्यक्ष दाहाल, वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल र झलनाथ खनाल, प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठ र उपाध्यक्ष बामदेव गौतम सहभागि छन् । सचिवालय सदस्यद्धय रामबहादुर थापा र विष्णु पौडेलबीच भने गृहमन्त्रालयमा छुट्टै छलफल भएको छ । बिहीबार मात्रै दुई अध्यक्षबीच भेटवार्ता भएको थियो ।

तर, उक्त भेटवार्ता सकारात्मक हुन सकेको थिएन । अध्यक्ष दाहालले बैठक बोलाएर सबै समस्याको छलफल त्यहीँ गर्न अडान राखेका थिए । अर्का अध्यक्ष ओली भने बैठक अघि दुई अध्यक्षबीच समझदारी भएपछि मात्रै बैठक बोलाउने अडानमा छन् । यहीबीचमा अध्यक्ष दाहालले पार्टी कार्यालयमा सचिवालयको अनौपचारिक बैठक बोलाएका हुन् ।source

कमेन्ट गर्नुहोस !

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

सम्बन्धित समाचार

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close