कृषि मेला तथा साँस्कृतिक कार्यक्रम (फोटो फिचर)

सन्धिखर्क ।अर्घाखाँचीको सदरमुकाम सन्धिखर्कमा कृषि मेला तथा साँस्कृतिक कार्यक्रम भएको छ । उक्त कार्यक्रममा जिल्ला का केही कृषकहरुले उत्पादन गरेका तरकारी, फलफुल, अन्नवाली, माहुरीको मह, च्याउ लगायतका खाद्य पदार्थहरु प्रदर्शनीमा राखिएको थियो ।

No description available.No description available.

कृषि ज्ञान केन्द्र अर्घाखाँचीको आयोजनामा सम्पन्न कार्यक्रम मा प्रतिस्पर्धाका आधारमाराम्रो उत्पादन गर्ने कृषकहरुलाई पुरस्कृत समेत गरिएको थियो ।साथमा विविध साँस्कृतिक कार्यक्रम मा कृषी सम्बन्धी गित प्रस्तुत गरिएको हो ।

No description available.

No description available.

No description available.

कमेन्ट गर्नुहोस !

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

सम्बन्धित समाचार

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close