अर्घाखाँचीको गोरुसिङ्गे—सन्धिखर्क सडकखण्ड अवरुद्ध,खाँचीकोट आसपासमा सतर्क रहन आग्रह

सागर महत /अर्घाखाँची ।
तीन दिनदेखि परेको अविरल वर्षाका कारण गोरुसिङ्गे—सन्धिखर्क सडकखण्डको अवरुद्ध भएको छ। जिल्लाको सन्धिखर्क नगरपालिका वडा नं. ६ दहखोलामा पहिरो जादाँ गएराति देखि सडक अवरुद्ध भएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी बिष्णु पौडेलले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार ठुलो पहिरो गएकाले हटाउने कार्य भैरहेको बताउनुभयो ।
जिल्लाको मुख्य सडक नै अवरुद्व भएपछि अन्य जिल्लामा उपचार गर्न जानु पर्ने एम्बुलेन्स बोकेका बिरामी पनि जान सकेका छैन । र सामान ढुवानी गर्न, मानिस आवत जावत गर्न पनि ठप्प भएको छ ।
यस्तै सोहि क्षेत्र खाँचीकोट आसपासमा जल तथा मौसम विज्ञान विभागका अनुसार पछिल्लो ६घण्टा भारी वर्षा ,क्षेत्र भएर बहने साना खोलाहरुमा एक्कासी बाढी तथा कमजोर र भिरालो जमिनमा पहिरो जान सक्ने हुँदा सतर्क रहन जल तथा मौसम विज्ञान विभागले म्यासेज बाट सन्देश पठाएकोले सतर्क रहन जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीले अनुरोध गरेको छ ।

Image may contain: text that says 'MU हार्दिक अपिल जल तथा मौसम विज्ञान विभागका अनुसार अर्घांखांची जिल्लाको खांचीकोट लगायत आसपासका क्षेत्रमा पछिल्लो घण्टा भारी बर्षा, सो क्षेत्र भएर बहने साना खोलाहरुमा एक्कासी बाढी तथा कमजोर र भिरालो जमिनमा पहिरो जान सक्ने हुँदा सतक रहीं भन्ने समाचार प्राप्त भएकोले मानविय, पशुचीपाय तथा भौतिक क्षेति हुन सकने भएकाले यस्तो समयमा व्यक्तिगत तथा पारिवारिक साबधानी अपनाउनु हुन अर्घाखांची बासी सबैमा अनुरोध गरिन्छ। साथे कुने पनि त्यस्ता प्रकृतिका घटना भएमा नजिकको प्रहरी कार्यालय तथा जिल्ला प्रहरी कार्यालयको सम्पक नं. १००, ९८५७०९०३५२, ९८५७०८६०९९ मा जानकारी गराइंदिनु हुन समेत हार्दिक अनुरोध गर्दछीं| अनुरोधक जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँची!'

कमेन्ट गर्नुहोस !

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

सम्बन्धित समाचार

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close